- Desinfecteert, oliet en koelt
- Goed hanteerbaar
17,95
- Gratis verzending vanaf € 99,- in NL & BE
- 30 dagen bedenktijd: gratis retourneren
Oster Kool Lube 400ml
Spray welke de messen of kopjes desinfecteert, oliet, reinigt en koelt.
Specificaties Oster Kool Lube 400ml
Inhoud Omdoos: | 12 |
---|---|
Probleem: | Ik wil mijn scheerkop onderhouden, Scheerkop loopt niet goed, Scheermessen lopen niet goed |
Productsoort: | Tondeuse verkoelingsmiddel |
Soort: | Spray |
Toepassing: | Reinigen, Smeren |
Productbeoordelingen Oster Kool Lube 400ml
Goed middel, fijn dosseerbaar
Spuitbus goed hanteerbaar om messen te olieën, koelen maar ook desinfecteren.
Fred
June 29, 2016 18:40
praktisch spul
De kool lube doet alles waarvoor het wordt verkocht. Tijdens het scheren en erna gebruiken we het altijd. Spuitnevel zorgt wel voor gladde werkblad e.d. maar leg nu altijd een grote lap voor gebruik neer. Goed spul.
December 30, 2015 10:52
Prima product
Het product voldoet aan mijn verwachtingen. Het was ook netjes ene dag besteld en volgende dag direct in huis. Dus alles was prima!
November 11, 2014 06:44
Oster Kool Lube 400ml
Ik heb zelf een Oster Stewart scheermachine. Aangezien dat Oster Kool Lube niet overal verkrijgbaar is kwam ik uit bij Macrovet. Hier beschikte ze wel over de juiste middelen voor het juist scheermachine. Nu kan ik weer met goed vertrouwen het scheerseizoen tegemoet zie.
Hof Linnen
March 23, 2011 13:11