- Onderdeel Dogophant waterblazer
- Te gebruiken als hondenföhn
- Extra blaasmond
35,95
- Gratis verzending vanaf € 99,- in NL & BE
- 30 dagen bedenktijd: gratis retourneren
- Gratis achteraf betalen met Klarna
- Voor 15u besteld, morgen in huis (ma-vrij)
- Bestelling afhalen bij een DHL Parcelshop in de buurt
Dogophant Richtsnuit voor DP02, DP03, DP04 en TW01 waterblazer
De richtsnuit is een extra los te verkrijgen blaasmondstuk en is een heel handig hulpmiddel voor de Dogophant waterblazer types DP02, DP03, DP04 en TW01. Ideaal te gebruiken als hondenföhn.
Specificaties Richtsnuit
De waterblazer wordt gebruikt om water en loszittende haren uit de vacht te blazen. Door de richtsnuit kun je deze blazer ook als hondenföhn gebruiken.
Met de richtsnuit kun je jouw hond onder de waterblazer met de richtsnuit plaatsen en tegelijkertijd borstelen. Hierdoor kun je sneller te werk gaan. De borstelbeurt is veel sneller klaar omdat er continu warme lucht op de vacht geblazen wordt.
Het verwisselen van de bij de waterblazer meegeleverde slang naar richtsnuit is eenvoudig.
Geschikt voor de Waterblazers: Dogophant DP02 2200 watt grijs, Dogophant DP03 2200 watt grijs, Dogophant DP04 en de Dogophant TW01.
Een ander los onderdeel wat besteld kan worden voor de Dogophant waterblazer is het statief. Hiermee kun je de blazer zeer makkelijk verplaatsen op de 4 wieltjes.
Specificaties Dogophant Richtsnuit voor Waterblazer DP02, DP03, DP04, TW01
Doeldier: | Hond |
---|---|
Probleem: | Mijn hond is nat, Mijn hond is vies |
Productsoort: | Waterblazer |